Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby budov

referenční číslo: 53718 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro rozšíření týmu údržby budov hledám nového kolegu. Ideální parťák by měl disponovat vyhláškou 50 par. alespoň 6 (dnešní NV 194/2022), být tak trochu atlet pro práci na technických podlažích a neměl by se bát ani komunikace s dodavateli či práce na počítači. Pokud tedy již máte zkušenosti s údržbou či montáží elektroinstalací, vzduchotechniky, fotovoltaiky apod., máte pověstné zlaté české ruce a hledáte práci s flexibilní pracovní dobou v prima kolektivu, pak jste právě Vy tím pravým! Náplň práce: práce na údržbě nevýrobních zařízení (chlazení a další vzduchotechnika, fotovoltaika a další) řešení nenadálých poruch a problémů objednávání autorizovaných servisních prací zajištění náhradních dílů a spolupráce na modernizaci zařízení pravidelná preventivní údržba

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání vyhláška par. 6 (samostatná činnost) praxe na obdobné pozici schopnost práce v týmu i samostatně na svěřených úkolech manuální zručnost i práce na PC fyzické předpoklady pro práci v těsnějších prostorech

Nabízíme

flexibilní pracovní dobu kamarádský rodinný kolektiv možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené dotované stravování příspěvek na penzijko pravidelnou valorizaci mezd a další fajn benefity a akce... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 47 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl