Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby, 43 000-50 000 Kč

referenční číslo: 52567 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro menší rodinnou společnost hledáme kandidáty na pozici Technik údržby.
odpovědnost za diagnostiku vad obsluha výrobní linky provádění údržby zařízení

Požadujeme

praxe na obdobné pozici ochota pracovat ve dvousměnném provozu (8hodinové směny - ranní/odpolední)

Nabízíme

mzda 43 000-50 000 Kč 2směnný provoz (ranní/odpolední, 8hodinové směny - 6-14; 14-22) stravenky v hodnotě 100 Kč příspěvek na penzijní připojištění hrazené přesčasy 5 týdnů dovolené káva na pracovišti zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 43 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl