Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik údržby (37-45.000 Kč)

referenční číslo: 55034 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

* Baví Vás údržba strojů a zařízení ve výrobní společnosti a máte praxi z obdobné pozice? Máte vzdělání v oboru elektro a vyhlášku 50/ §6? Pracovat v nepřetržitém provozu na směny je pro vás výhodou? Pak hledáme právě vás! Pošlete nám váš životopis na pozici TECHNIK ÚDRŽBY (37-45.000 Kč)!!!

Náplň práce

  • Zajištění chodu výrobních linek a zařízení
  • Pravidelná kontrola výrobních strojů a zařízení
  • Generální údržba
  • Diagnostika a řešení poruch
  • Zlepšovací návrhy
  • Spolupráce s kvalitou a ostatními odděleními

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/ §6 platnou
  • Praxi z údržby strojů a zařízení
  • Ochotu pracovat na směny v nepřetržitém provozu
  • Zájem o nové technologie
  • Organizační schopnosti, manuální zručnost

Nabízíme

  • Stabilní nadnárodní výrobní společnost
  • Čisté pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Výhodné volání i pro členy rodiny
  • Připojištění, slevy na koncerty nebo lékárnu
  • Lokalitu Pardubice

Mzda: 37 200 - 45 200 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika