Typ nabídky

Minimální mzda

Technik / technička - zástupce / zástupkyně vedoucího oddělení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28841580749 | aktuálnost: 27.04.2024

Wotan Forest, a.s.

Upřesňující informace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera@wotan.cz.

Požadujeme:
- min. SOU vzdělání (strojní zaměření)
- znalost vyhl. 50/78 Sb. výhodou, orientace v elektrodokumentaci
- manuální zručnost
- technické myšlení
- komunikativní úroveň AJ podmínkou, NJ výhodou
- nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou
- zodpovědnost, samostatnost
- časová flexibilita, výhodou zkušenost s vedením kolektivu.
Náplň práce:
- tvorba plánu údržby - pravidelné kontroly, údržby a opravy technických zařízení
- technické zpracování nových projektů na středisku
- vedení provozně technické dokumentace
- správa a údržba dřevařských automatických linek
- spolupráce s oddělením technického nákupu
- práce na PC v kanceláři i v terénu.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti, možnost Home Office
- mobilní telefon, PC, možnost dalšího vzdělávání, osobní rozvoj
- 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění
- další slevové programy pro zaměstnance
- nástup možný ihned.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kvasinská 297, Solnice, 51701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity