Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik / technička přípravy výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29409040740 | aktuálnost: 17.06.2024

Hořické strojírny spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- tvorba technologické a výrobní dokumentace,
- práce s informačním systémem Helios,
- komunikace s dalšími úseky (odd. výroby, obchodu a dalších),
- vytváření pracovních postupů ve výrobě
Výhodou pro uchazeče je:
- znalost programů AutoCAD - Autodesk Inventor, popř. Solid Edge,
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
- schopnost čtení a tvorby technických výkresů a dokumentace,
- odpovědnost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce,
- zkušenosti a praxe na obdobné pozici vítány, vzdělání v oboru svařování výhodou (ISO 3834-2),
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi.
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Práce v jednosměnném provozu.
- Nástup možný od 1.6.2024 nebo dohodou

Benefity:
příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny

Pozice je vhodná pro absolventy a osoby zdravotně znevýhodněné.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 34, Hořice, 50801

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy