Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik / technička - manažer / manažerka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29018580723 | aktuálnost: 23.05.2024

KOVYRO s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 6:30 do 14:00 hodin nebo e-mailem na adresu ucetni.kovyro@gmail.com.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B podmínkou
- praxe ve strojírenském nebo obchodním oboru
- uživatelská znalost práce na PC
- fyzická zdatnost (zvedání těžkých břemen).
Náplň práce:
- rozvoz a svoz zakázek, řízení referentského vozidla
- komunikace se zákazníky, navazování nových kontaktů.
Nabízíme:
- stravenkový paušál 116,-Kč/den, příspěvek na životní/penzijní pojištění
- po zapracování zvýšení mzdy, prémie.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Nové domy 422, Rychnov nad Kněžnou, 51601

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Oblíbené nabídky (61)