Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik / technička - elektronik/ elektronička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28841600731 | aktuálnost: 27.04.2024

Wotan Forest, a.s.

Upřesňující informace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera@wotan.cz.

Požadujeme:
- min. SOU/SŠ elektro, praxe v oboru výhodou
- znalost vyhl. 50/78 Sb., výborná orientace v elektrodokumentaci
- ŘP sk. B, obsluha VZV
- aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
- manuální zručnost, práce v týmu
- ochota pracovat na směny
- svářečský průkaz výhodou.
Náplň práce:
- práce při údržbě a opravách budov, elektroinstalace budov, strojů a zařízení
- dodržování technologických postupů a důsledné dodržování BOZP a PO
- přípravné práce pro elektrikáře
- spolupráce při odstraňování závad z elektrovizí
- obsluha VZV
- preventivní výměna elektrosoučástí.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti, nadstandardní platové ohodnocení
- náborový příspěvek 30.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, stravenky
- penzijní připojištění a další slevové programy pro zaměstnance
- nástup možný ihned.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kvasinská 297, Solnice, 51701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity