Typ nabídky

Minimální mzda

Technik / technička dopravy (se znalostí ruštiny nebo ukrajinštiny)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29208800730 | aktuálnost: 30.04.2024

TTV spedice spol. s r.o.

Upřesňující informace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail espandr@ttvtransport.cz. Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor, při kterém budou seznámeni s pracovním prostředím.
Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hodin.

Požadujeme:
- znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem
- dobré komunikační schopnosti
- zodpovědnost za předávání informací
- odolnost vůči stresu
- schopnost řešit krizové situace s nadhledem
- znalost nákladních vozidel výhodou, ne podmínkou (zaučení zkušenými techniky)
- znalost práce na PC.
Náplň práce:
- každodenní kontakt s rusky/ukrajinsky mluvícími řidiči
- technická podpora řidičů - budete jejich kontaktní osoba při technických obtížích
- evidence závad na vozidlech naší flotily
- řešení požadavků na servis vozidel s hlavním technikem (vlastní servis v areálu firmy)
- předávání vozidel - pokud bude vozidlo připraveno na provoz, předáte jej řidiči.
Nabízíme:
- zajímavou a pestrou práci v rodinné dopravní firmě s 30-ti letou tradicí, řízené profesionálním týmem, která je specialistou na dopravu do Scandinávie, Itálie a Francie
- zaškolení a odbornou pomoc kolegů
- dotované obědy, mobilní telefon
- zaměstnanecký program benefitů.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Ruský
Ukrajinský

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Za Nádražím 1561, Kostelec nad Orlicí, 51741

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince