Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik / technička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28277220781 | aktuálnost: 17.05.2024

REC. ing. spol. s r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Náplň práce: servis technických zařízení v rámci východních Čech.

Požadavky: nutná manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, časová nezávislost, ochota pracovat a rychle se učit.

Zaměstnanecké výhody: jídelní kupony, odměna dle odvedené práce, ohodnocení dle praxe a zkušeností.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: nemcova@recing.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné nutná manuální zručnostPHP_EOL

Místo pracoviště: Pod Výrovem 1061, Nové Město nad Metují, 54901

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity