Typ nabídky

Minimální mzda

Technik slaboproud (35-40.000 Kč + bonusy)

referenční číslo: 26773 | aktuálnost: 06.01.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru elektro a vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5? Chcete se učit novým věcem, zdokonalovat se a mít šanci být součástí moderní a prosperující společnosti? Pokud ANO, pak neváhejte a pošlete mi Váš životopis!!

Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pracovní pozici:
TECHNIK SLABOPROUD (35-40.000 Kč + BONUSY)

Náplň práce

  • Testování a montáž elektrických zařízení
  • Zaznamenávání získaných dat do evidence
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Komunikace s kolegy
  • Zodpovědnost a samostatnost

Požadujeme

  • vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Schopnost číst z technické dokumentace
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Příspěvky na sport
  • Posilovna a odpočinková zóna v rámci společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v moderním prostředí
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika