Typ nabídky

Minimální mzda

Technik slaboproud (33-36.000 Kč + bonusy)

referenční číslo: 42856 | aktuálnost: 13.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru elektro? Máte angličtinu aspoň na mírně pokročilé úrovni? Chcete pracovat jen na jednu směnu? Pokud ANO, pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis!!

Stabilní a mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pracovní pozici:
TECHNIK SLABOPROUD-1 SMĚNA (33-36.000 Kč + BONUSY)

Náplň práce

  • Testování a montáž elektrických zařízení
  • Zaznamenávání získaných dat do evidence
  • Komunikace s kolegy
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektro
  • Vyhlášku 50 §5
  • Anglický jazyk B1
  • Čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • až 30 dní volna
  • Flexibilní pracovní dobu na 1 směnu
  • Příspěvky na sport
  • Posilovna a odpočinková zóna v rámci společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v moderním prostředí
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 33 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Telekomunikace, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl