Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Servisák s výjezdy 50.000 KČ + nástupní bonus

referenční číslo: 54729 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš rád vítr v zádech a baví Tě komunikace se zákazníky? Jsi zdatný v elektrice a chceš se podívat i do světa? Hledáme servisáky co mají zájem o výjezdy nejen po ČR ale i do zahraničí!
Zašli svůj životopis a povíme si víc!

Náplň práce

  • Opravy a servis elektro přístrojů u zákazníka / garanční, i pozáruční servis
  • Zjištění příčiny porucha a následná oprava
  • Reporty a administrativa spojená se servisem
  • Práce na projektech po ČR i v zahraničí

Požadujeme

  • Min SOU elektro
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 - případně pomůžeme s obnovením
  • Základy angličtiny
  • ŘP B
  • Pracovní výjezdy po ČR a zahraničí

Nabízíme

  • Stabilizační, nástupní bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Diety
  • Sick days
  • Příspěvek na stavování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na pojištění
  • Místo práce: Plzeň + zahraničí

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl