Typ nabídky

Minimální mzda

Technik - revize (45-50.000 Kč)

referenční číslo: 53481 | aktuálnost: 26.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi na pozici revizního technika? Máte osvědčení min. E2A? Hledáte pracovní změnu? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis!

Stabilní a zavedená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

TECHNIK - REVIZE (45-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Revize a kontrola technického stavu elektrických zařízení (NN, VN a VVN)
  • Práce s měřicími, zkušebními a diagnostickými přístroji
  • Práce se SW určeným pro vyhodnocování naměřených veličin
  • Zpracovávání revizních zpráv

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektro/technického zaměření
  • Praxi na pozici
  • Platné elektro osvědčení min. §6
  • Osvědčení k provádění revizí min. E2A
  • Práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce a mnohé další
  • Nástup možný: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: okres České Budějovice

Mzda: 47 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl