Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik / Promítač

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29427200789 | aktuálnost: 17.06.2024

Městský kulturní podnik - FIDIKO Žamberk

Upřesňující informace

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
- práce zvukaře, osvětlovače, promítače pod vedením hlavního technika
- obsluha, správa a údržba techniky, související administrativní a organizační činnost
- možnost zkráceného úvazku 20 hodin/týden
POŽADUJEME:
- zájem o audio, video a osvětlovací techniku
- dobrou znalost práce na PC
- základní technické znalosti a dovednosti
- ochotu vzdělávat se, zaučíme
- řidičský průkaz skupiny B
- loajálnost, vysoké pracovní nasazení, morální bezúhonnost
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Kubelka Daniel Mgr., tel.: 603 179 071, e-mail: reditel@fidiko.cz

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 39, Žamberk, 56401

Region: Pardubický kraj

Obor: Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity