Typ nabídky

Minimální mzda

Technik programování robotů - od 60 000,-

referenční číslo: 53302 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené firmy, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty hledáme Technik programování robotů.
Programování, seřizování a odstraňování problémů pro zařízení od ABB a Kuka - úchopy, svařování, lepení Analýza a optimalizace programů multifunkčních robotů Podílení se na tréninku dalších členů týmu a předávání know-how Spolupráce s výrobním oddělení při řešení problémů

Požadujeme

Zkušenost s programování CNC (PLC Siemens) zařízení a robotů ABB Zručnost a technické myšlení Komunikativní angličtina velkou výhodou, ale ne podmínkou – máme mezinárodní tým – denní komunikace Pozitivní myšlení a flexibilita

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení Bonusy a prémie Příspěvek na stravování (60 Kč/den) Příspěvek na dopravu 25 dní dovolené Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti Možnost kariérního růstu 13. plat
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl