Typ nabídky

Minimální mzda

Technik pro zbraně a munici

referenční číslo: 53067 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáta na pozici zbrojíře. Pokud máte na obdobné pozici zkušenost a hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte nám o sobě dát vědět!
Zodpovědnost za obchodování se zbraněmi a municí Kontrola skladování zbraní, střeliva a muničních skladů Kontrola příchozích a odchozích zásilek zbraní, střeliva a munice Správa příslušné dokumentace v centrálním registru zbraní a firemních systémech Komunikace s veřejnými orgány a policií ČR Odpovědnost za dodržování právních požadavků, zejména zákona č. 119/2002 Sb. Řízení a koordinace práce zbrojířů ve firmě Provádění výcviku zbrojířů v oblasti manipulace s municí

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru Praxe v oboru Držitel vyššího muničního průkazu podle § 70f zákona č. 119/2002 Sb. Uživatelská znalost ovládání nástrojů MS Office

Nabízíme

Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Příspěvek na dopravu Příspěvky na životní jubilea, výročí apod. Cafeterie Možnost kariérního růstu Zkrácená pracovní doba na 7,5 h Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl