Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik pro montáž a zkoušku strojů (AŽ 70.000 KČ)

referenční číslo: 54886 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Nevadí Ti cestování a máš zkušenost s montáží a testování různých strojů? Máš vystudováno elektro nebo technický obor a nebojíš se manuální práce? Jsi náš člověk! Na pravidelné montáže a testování hledáme právě Tebe!! Pošli mi aktuální životopis na zak@acjobs.cz a já se ozvu zpět!

Náplň práce

  • Montáž strojů + jejich komponentů
  • Pravidelná komunikace se zákazníkem
  • Testování, uvádění a kontroly strojů u zákazníka
  • Práce i v cizině

Požadujeme

  • Min. SŠ v technickém – elektro oboru
  • Praxe na podobné pozici výhodou – strojírenská, kabelárenská firma
  • Praxe s různými montážemi a práce s různými nástroji
  • Nutná orientace ve výkresové dokumentaci – denní využití
  • Aj na komunikativní úrovni – denní využití
  • Ochota cestovat po celém světě

Nabízíme

  • Mzda 40. a až 70.000 Kč + pravidelné navyšování + diety
  • Pravidelné příspěvky (penzijko, stravenky, roční prémie …)
  • Flexibilní pracovní doba a 1 směna
  • Cafeterie a mnoho dalšího
  • Čisté pracovní prostředí
  • Pravidelné vzdělávání – jazykové i odborné
  • Centrála v Nymburku

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl