Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik přípravy výroby - absolvent (33-38.000 Kč)

referenční číslo: 56414 | aktuálnost: 03.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval si SOU - technického směru? Hledáš zajímavou práci na 1 směnu v Brně? Nevadí Ti práce ve výrobě? Chceš se profesně rozvíjet ve stabilní společnosti a nebojíš se nové výzvy? Pak hledáme právě Tebe!

Úspěšná výrobní společnost v Brně hledá kandidáty na pozici: TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY - ABSOLVENT (33 - 38.000,- Kč)

Náplň práce

  • Výměna forem ve výrobě
  • Technická příprava vyfukovacího lisu ve
    výrobě
  • Práce s VZV
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme

  • SOU - Technického směru (zámečník, obráběč)
  • Manuální zručnost
  • Ochotu učit se nové věci
  • Zkušenost s obsluhou VZV

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • 13. mzdu
  • Dopravu z centra Brna zdarma (CT park Modřice)4
  • Multisport kartu

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba