Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik – pouze ranní směna

referenční číslo: 53912 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma, která zajištuje více jak 90 % opravy počítačů, notebooků a telefonů hledá do svého týmu parťáka/parťačku. Těšit se můžete na skvělé benefity, kamarádský kolektiv, příjemné a čisté pracovní prostředí. Místo výkonu práce: Brno - Černovice.
Diagnostika, opravy a testování desek plošných spojů pro notebooky a mobilní telefony.

Požadujeme

Ukončené středoškolské vzdělaní v oboru IT/elektrotechniky znalost elektrotechnických komponentů včetně schémat (elektrotechnické vzdělání) zkušenosti s opravami základních desek nebo opravami elektroniky znalost fungování PC

Nabízíme

Nástupní mzda 32 000 Kč (pokud budete mít větší zkušenosti z obdobných pracovních pozic lze nabídnout i vyšší mzdu) 25 dnů dovolené, 3 dny volna ročně navíc po odpracovaných letech Po zkušební době 1 sick days Bonus ve výši 3 000 Kč (po uplynutí zkušební doby) za nástup Měsíční příspěvek 300 Kč na benefitní kartu Sodexo Firemní školka pro děti zaměstnanců Firemní posilovna, která je dostupná i o víkendu (i pro rodinné příslušníky) Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč Firemní kantýna (možnost zakoupit snídaně i obědy) Kurzy cizích jazyků na pracovišti Kurzy pro postup na lepší pracovní pozice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika