Typ nabídky

Minimální mzda

Technik nástrojárny m/ž (30-40 000 KČ)

referenční číslo: 43185 | aktuálnost: 17.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenosti se vstřikovacími formami a práce ve výrobní firmě Ti není cizí? 2 směny jsou pro Tebe ideální? ANO? Tak neváhej a zašli nám svůj životopis!

Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: TECHNIK NÁSTROJÁRNY M/Ž (30-40 000 KČ)

Náplň práce

  • Proaktivní údržba a oprava vstřikovacích forem
  • Pravidelné kontroly a údržba strojů a zařízení
  • Komunikace a spolupráce s odděleními
  • Práce v týmu

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Schopnost čtení ve výkresové dokumentaci
  • Základní znalost 3D
  • Zkušenosti s údržbou a opravou vstřikovacích forem v plastovém průmyslu = výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici = výhodou
  • Ochota pracovat na 2 směny
  • Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Pestré odměny
  • Bonusy
  • Možnost rozvoje profesních znalostí a dovedností v oboru
  • Navyšování mzdy
  • Směny bez víkendů!
  • Práce v přátelském a dynamickém kolektivu
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu: Olomouc

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl