Typ nabídky

Minimální mzda

Technik montáže ve strojírenství na 2 směny v Olomouci (až 35 tisíc)

referenční číslo: 43717 | aktuálnost: 21.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do naší moderní strojírenské výroby na okraji Olomouce hledáme kolegu (či kolegyni), který nám pomůže s finální montáží výrobků (strojů) před odesláním zákazníkům. Nemusíte mít praxi přímo v montáži, ale úplně stačí, když rozumíte technickým výkresům a máte manuální zručnost. Ať už jste tedy profesí montér, nebo třeba automechanik, rádi se s vámi potkáme. Nabízíme práci přímo pro firmu (tedy nikoliv pod agenturou), velmi dobrou mzdu a řadu benefitů. Pošlete nám životopis.
Montáž stroje dle technických výkresů a návodu Práce s PC 2 směny

Požadujeme

Technické vzdělání Čtení výkresové dokumentace Manuální zručnost

Nabízíme

Mzda až 35 tisíc (dle zkušeností) Náborový příspěvek až 30 tisíc Kč 5 týdnů dovolené Stravenky a příspěvky na obědy Příspěvky na dopravu Moderní a čisté prostředí Práce je na dvousměnný provoz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl