Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik mechanik statických zařízení

referenční číslo: 52217 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připravovat technické podklady a zadání jednotlivých oprav Přebírat práce, včetně příslušných dokladů Kontrolovat průběh a kvalitu jednotlivých oprav Vést údržbářskou dokumentaci Zajišťovat náhradní díly pro opravy v rámci skladů Připravovat a podílet se na tvorbě a plnění ročních plánů údržby

Požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe obor strojírenství) Znalost práce s výkresovou dokumentací – čtení výkresů Znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook) – výhodou zkušenost se systémy SAP, INFOR Odborné znalosti a dovednosti v oblasti strojírenství Řidičský průkaz skupiny B Flexibilitu a operativnost Rozhodovací schopnosti Samostatnost a práce v týmu

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině Příležitost účastnit se zajímavých projektů Možnost osobního i profesního růstu Odpovídající mzdové ohodnocení Široký balíček zaměstnaneckých benefitů ( Bonusy ke mzdě, 13. a 14. plat, stravenky, kafeterie, multisport karta, slevy u partnerů, atd. )
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl