Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik/Mechanik

referenční číslo: 52184 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro dopravní firmu v Chomutově hledáme vhodného kandidáta na pozici Technika/Mechanika.
péče o svěřený vozový park cca 25 nákladních vozů plánování a provádění STK CZ i DE a údržeb vozů zajištění oprav vozů v externích servisech, komunikace se servisy drobné opravy tahačů a návěsové techniky řešení nastálých poruch a závad

Požadujeme

předchozí zkušenosti z obdobné pozice podmínkou zkušenost s opravami nákladních vozidel organizační schopnosti německý, popřípadě anglický jazyk výhodou uživatelská znalost PC odolnost vůči stresu časová flexibilita (pohotovosti střídající se po týdnu) ŘP C + E profesní způsobilost

Nabízíme

zajímavá, rozmanitá a samostatná práce stabilní zázemí silné společnosti možnost kariérního růstu příspěvek na penzijní připojištění dovolená navíc Sick day jazykové kurzy, školení firemní telefon i pro soukromé účely po dobu pohotovsoti k dispozici služební vůz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl