Typ nabídky

Minimální mzda

Technik logistiky, 1 směna, zajímavé finanční ohodnocení

referenční číslo: 52997 | aktuálnost: 14.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednu z nejznámějších značek na poli zemních strojů přijmeme do oddělení logistiky nové kolegu na pozici technologa/specialistu logistiky. Hledáme inovativní osobnost, která dokáže myslet mimo zaběhlé způsoby a nalézá nové a originální přístupy.
Budete nastavovat interní materiální toky, aplikovat logistické principy a metody pro dosažení kvality a efektivity. Nastavené postupy zpracujete do standardizovaných pracovních instrukcí. Zlepšování v oblasti ergonomie manipulace s materiálem Vytváření a instalace skladovacích systémů – různé druhy regálů, pojezdů, podavačů Co Vás naučí? Naučíme Vás nástroje LEAN a jak je použít v praxi. Stanete se odborníkem v oblasti interní logistiky. Směnnost: 1 směna Lokalita: Příbramsko Nástup ideálně ihned a nebo po dohodě :-)

Požadujeme

Máte minimálně SŠ technického směru. Praxi v oblasti výroby, logistiky nebo plánování minimálně 3 roky. Základy projektové práce – dodržování termínů, plánování kroků, domýšlení důsledků. Znalost MS OFFICE. Výhodou bude znalost kreslení a konstruování přes počítač.

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení s jistotou pravidelného růstu Práce na 1 směnu Důkladné zaškolení 25 dní dovolené Široké možnosti kariérního a mzdového růstu Příspěvek na penzijko Dotované závodní stravování nebo stravenky A spousta dalších firemních benefitů,..
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl