Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik laboratoře - junior (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 50503 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste důsledný/á a technicky zaměřený/á? Umíte využívat statistické metody? Nevadí Vám práce na směny?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Stabilní nadnárodní společnost hledá posilu na pozici:

TECHNIK LABORATOŘE - JUNIOR (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • analýza, interpretace a zpracování naměřených dat
  • kalibrace a nastavení měřidel
  • příprava podkladů pro závěrečné výkazy
  • pravidelná údržba vybavení laboratoře

Požadujeme

  • min. SŠ -nejlépe technického zaměření
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • základní znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost MS Office
  • ideálně zkušenosti se zpracováním výsledků měření

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Možnost využít svozovou dopravu
  • Příspěvek na stravování, závodní kantýnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalita: Ústí nad Labem
  • Datum nástupu: IHNED/dle domluvy

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba