Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik laboratoře

referenční číslo: 55171 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Mikrobiologie, laboratorní vzorky a biologické indikátory. - jsou Vám tyto pojmy víc než známé? Máte vzdělání v oboru chemie? Pak zašlete svůj životopis a čtěte dále o pozici:

TECHNIK LABORATOŘE

Náplň práce

  • Chemické a mikrobiologické analýzy
  • Rozbor mikrobiologických indikátorů
  • Tvorba reportů, dokumentů a značek pro zákazníky
  • Příprava vzorků pro validační pracovníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání chemické
  • Výhodou praxe v oboru a orientace v mikrobiologii
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni písemné komunikace (orientace v dokumentech, emaily, občasná verbální komunikace)
  • Samostatnost při plnění úkolů

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy a odborné zaškolení
  • Možnost nástupu: IHNED
  • Místo pracoviště: okres Žďár nad Sázavou

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Kvalita, kontrola jakosti