Typ nabídky

Minimální mzda

Technik laboratoře, 40 000-55 000 Kč

referenční číslo: 52644 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Technik laboratoře.
tvorba zkušebních plánů a postupů provádění analýzy na laboratorním přístroji nastavování a příprava přístrojů pro vstupní kontrolu komunikace se zahraniční mateřskou společností zajišťování dodavatelských reklamací

Požadujeme

předchozí zkušenost na obdobné pozici znalost německého jazyka (min. úroveň B1)

Nabízíme

13. plat náborový příspěvek 10 000 Kč příspěvek na dovolenou a Vánoce příspěvek dopravu hrazené přesčasy dotované stravování podpora v rámci vzdělávacích kurzů 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba Multisport karta smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl