Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality z automotive / ranní směna

referenční číslo: 43158 | aktuálnost: 01.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Uvítáme kandidáta se zkušeností z odd. Kvality pro naše automotive výrobky. Anglický jazyk zde není podmínkou a nutný.
Kontrola výrobního procesu z pohledu kvality a řešení reklamací Zavedení nápravných opatření ke snížení zmetkovitosti Zaškolování svých kolegů na aktuální změny

Požadujeme

Technické vzdělání min SŠ Praxe na odd. Kvality (řešení reklamací Kvality apod.) alespoň 1 rok ve výrobní společnosti  z automotive průmyslu

Nabízíme

Práci v perspektivní výrobní společnosti, dostanete se k unikátním projektům Motivující finanční ohodnocení Možnost aktivního využívání cizích jazyků Stravenky, flexipasy, roční bonusy a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl