Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality, smlouva na dobu neurčitou

referenční číslo: 53323 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zastupování vedoucího kvality Schvalování dílů do sériové výroby Systematické řešení zákaznických reklamací pomocí metody 8D Spolupráce s ostatními odděleními Aktivní účast při přípravě nových projektů a při realizaci Příprava akčních plánů a opatření k nápravě a jejich kontrola

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání (ideálně řízení jakosti nebo technické/strojní vzdělání) Technické myšlení a schopnost číst výkresy Min. 2 roky praxe v oboru na obdobné pozici Praxe z automotive a znalost nástrojů kvality (8D, 5WHY, Ishikawa, APQP, FMEA, MSA, SPC, Control plan atd.) Znalost standardů automotive (IATF 16949, PPAP, PPF, APQP, RGA, Formel Q) podmínkou Zkušenost se vzorováním dílů dle PPAP / PPF (VDA 2) Proaktivní a dynamický přístup Orientace na zákazníka Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Zázemí rodinné firmy Platové ohodnocení odpovídající zkušenosti uchazeče Smlouvu na dobu neurčitou Pružnou pracovní dobu Dlouhodobou perspektivu Stravenky, flexipassy, teambuildingy 25 dní dovolené Služební notebook a telefon
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl, Management