Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality: bonusy, možnost růstu #Ff2j2

referenční číslo: 66018243c4d6b5ed6ed77684 | aktuálnost: 27.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte novou příležitost v oblasti kontroly kvality a rádi byste se zúčastnili nového projektu? Jste pečliví, máte rádi přesnost a smysl pro detail? Tak se nám neváhejte ozvat, nástup je možný ihned a přímo do kmene společnosti!
Náplň práce:
- kontrola výroby a měření dílů, odstraňování neshod ve výrobě
- správa blokovacího skladu a skladu vzorků
- sledování a dodržování norem HACCP
- komunikace, vyřizování a jednání se zákazníky z pohledu reklamací
- reporting

Požadujeme

- AJ na kom. úrovni (občasná komunikace)
- praxe na obdobné pozici

Nabízíme

- vánoční bonusy
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- možnost dalšího růstu
- malý tým (cca 10 kolegů na směně)
- stabilní zaměstnání v rostoucí firmě

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita