Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality a procesu

referenční číslo: 52564 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Klášterci hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Technik kvality a procesu.
Spolupráce při zavádění nových projektů / produktů dle zásad APD (APQP). Zlepšování výrobních procesů na základě externích a interních podnětů a hledání potenciálních úspor. Vyhodnocování testů a výsledků chybovosti svěřených procesů. Tvorba dokumentace a sestavování reportů pro oddělení kvality. Komunikace se zákazníky / dodavateli v oblasti reklamací, vzorkování, atd. Dodržování norem ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001 a naplňování Cílů a Politiky integrovaného systému.

Požadujeme

Min. SŠ/SOU vzdělání (technického směru). Min. 1 rok praxe na obdobné pozici. Znalost základních technik kvality, MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP atd. Znalost systémů ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001. Práce s PC – MS office. Znalost anglického jazyka - komunikativní úroveň. Zkušenost s lisováním plastů na vstřikolisech výhodou. Týmová spolupráce, spolehlivost.

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí, IT vybavení. Pružnou pracovní dobu (práce pouze na ranní směny). Příspěvek na dojíždění. Kurzy anglického jazyka a další možnosti v oblasti rozvoje. Dovolená 5 týdnů. Firemní akce. Flexibilní začátek/konec pracovní doby. Mobilní telefon, Notebook. Příspěvek na dopravu, na penzijní/životní připojištění Stravenky/příspěvek na stravování.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl