Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik kvality

referenční číslo: 54799 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu, která je je jedním z předních světových výrobců audio produktů a systémů pro automobilový průmyslu, hledáme Technika kvality.
zodpovědnost za zajištění kvality našich audio produktů a systémů dohled na implementací procesů kontroly kvality provádění kontrol a testů výrobků analýza dat komunikace a koordinace s multifunkčními týmy práce na 1 směnu

Požadujeme

dovednosti v oblasti kontroly kvality, zajištění kvality a řízení kvality analytické dovednosti pro analýzu dat a řešení problémů angličtina na velmi dobré úrovni pozornost věnovaná detailům a vysoká úroveň přesnosti zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou práce na PC, velmi dobrá úroveň znalost metody PPAP – vzorkování, základy čtení výkresové dokumentace znalost práce s měřidly výhodou - znalost zákaznických portálů a zákaznických požadavků, norma IATF, práce na 3D

Nabízíme

stabilní zázemí mezinárodní společnosti 5 týdnů dovolené 13. plat výkonnostní prémie a bonusy stravenkový paušál příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní pojištění docházkový bonus vstupní bonus 10 000 Kč spoustu dalších benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl