Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik kvality - 3D měření (2 směny)

referenční číslo: 54801 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkuešnosti s 3D měřením v oblasti kvality? Nevadí ti pracovat na ranní a odpolední směnu? Pokud máš zájem se o pozici a firmě dozvědět více informací, pošli nám svůj životopis.
příprava programů pro 3D měřící zařízení rozměrová kontrola jednotlivých dílů zaznamenávání výsledků podílení se na jednotlivých nápravných opatřeních práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme

předchozí zkušenosti s 3D měřením zkušenosti např. v programech - Pioneer, Romer (výhodou) ochota pracovat na dvě směny

Nabízíme

nástupní mzda 40 000 - 45 000 Kč 13. plat měsíční bonusy k výplatě příspěvek na dopravu příspěvek na dovolenou příspěvek na volnočasové aktivity příspěvek na ŽP a penzijní připojištění dotované závodní stravování 25 dní dovolené 3 sick days vzdělávací a jazykové kurzy nástup přímo do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl