Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality | 2 směny | frýdecko-místecko

referenční číslo: 53703 | aktuálnost: 23.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s výrobní kvalitou? Baví vás hledat vady a zavádět nápravu? Pokud jste k tomu ochotný/á směnovat na ranní a odpolední směnu, pak je vám tato pozice přímo šitá na míru. Dejte mi o sobě vědět, ráda vás seznámím s detaily pozice. Těšit se můžete na stabilitu pozice, příjemné pracovní prostředí a benefity společnosti.
Kontrolova vizuální a rozměrová (v různých fází výroby) Řešení vadných kusů ve výrobě a zajištění nápravy Vedení záznamu o kontrolní činnosti, protokoly Řízení interních reklamací Spolupráce s inženýry kvality a vedoucím kvality

Požadujeme

Parxe na oddělení kvality min. 2 roky Základní orientace ve výkresové dokumentaci Měření 3D výhodou Samostatnost, preciznost a spolehlivost Znalost práce s PC (MS Office) Ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

Mzda + variabilní měsíční složka 25 dní dovolené Další odměny závislé na hospodářském výsledku společnosti Dotované stravování Příspěvek na penzijní připojištění Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky Multisport karta Stabilita práce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl