Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kontroly kvality (mzda DLE zkušeností)

referenční číslo: 41013 | aktuálnost: 05.09.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenosti v oblasti kvality? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Domluvíte se anglickým jazykem? Ano? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná mezinárodní společnost hledá novou posilu na pozici: TECHNIK KONTROLY KVALITY (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Náplň práce

  • Kontrola a vyhodnocování kvality vyrobených produktů
  • Práce s procesem schvalování dílů do sériové výroby
  • Komunikace se zákazníky
  • Reporty a monitoring plnění

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici - podmínkou
  • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Znalost nástrojů kvality
  • Znalost výkresové dokumentace
  • MS Office
  • ŘP. sk. B

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Pestré odměny
  • Prémie a benefity
  • Místo výkonu: okolí Ústí nad Orlicí

Region: Pardubický kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti