Typ nabídky

Minimální mzda

Technik elektro zařízení, náb. bonus 50000Kč,dopravné #XYx9T

referenční číslo: 65e079d3d2e3b0da9feb079b | aktuálnost: 30.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte vzdělání a zkušenost v oblasti elektrotechniky a hledáte novou a zajímavou pracovní příležitost? Tak se přidejte do prostředí plného inovací a rozvíjejte svou kariéru v moderní a perspektivní společnosti. Aby pro Vás byl nástup do nového prostředí příjemnější, nabídneme Vám náborový příspěvek ve výši 50.000 Kč, příspěvky na dojíždění a mnoho dalších bonusů!
A co bude Vaší náplní práce?
- Opravy a servis elektro zařízení, provádění údržby
- Práce probíhá na dvě směny (6:00-14:15, 12:00-20:15) a zahrnuje i pohotovosti
Místo výkonu práce: Nový Bydžov

Požadujeme

- Vzdělání elektrotechnického směru nebo alespoň krátkou praxi na podobné pozici
- Odbornou způsobilost (kvalifikaci) nařízení vlády č. 194/2022 Sb (náhrada za vyhlášku č. 50/1978 Sb.)

Nabízíme

- Zajímavou mzdu s možností dalšího navýšení
- Štědrý příspěvek na dojíždění (cca 120 Kč/den podle počtu km)
- Prémie – až 15 % (měsíční prémie ze základní mzdy)
- Benefitní systém Cafeterie
- Příspěvek na závodní stravování/stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Odměny za životní a pracovní výročí
- Jistotu zaměstnání a férový přístup

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Energetika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity