Typ nabídky

Minimální mzda

Technik elektro, měření a regulace

referenční číslo: 53043 | aktuálnost: 15.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu, který je způsobilý pro práci v oboru elektro (dle NV 194/2022 Sb.) a chce pracovat nejen v rámci elektro údržby, ale poradí si také s revizemi elektrických a metrologických zařízení a zařízení pro měření a regulaci.
Odpovědná osoba za technická zařízení v oblasti elektro, metrologie a MaR Vedení dokumentace (evidence a archivace) Dohled nad pravidelnými revizemi, kalibracemi a dalšími periodickými úkoly Spolupráce s ostatními útvary společnosti Kontrola práce externích dodavatelů v oblastech údržby, revizí a metrologie Zabezpečení a kontroly dodržování měrového pořádku a platné legislativy v rámci přidělených skladů Provádění kontroly provozu řídicích systémů skladů v oblasti metrologie

Požadujeme

Odborná způsobilost dle NV 194/2022 (dříve vyhl.50/78 Sb. min §6) Hodí se praxe na podobné pozici Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Více jak týden dovolené navíc Příspěvek na stravování, penzijní přípojištění a na pojištění odpovědnosti Příspěvky skrze systém Cafeteria Vzdělávací kurzy a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba