Typ nabídky

Minimální mzda

Technik elektro| mar| most| lovosice

referenční číslo: 8-9-378810/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pohybujete se v elektrotechnice, měření a regulací teprve chvíli? Hledáte zaměstnavatele, který Vám poskytne super školení a doučí Vás, to co ještě neznáte?
Hledáme elektro technika se zaměřením na měření a regulace s možností výkonu práce v Mostě nebo Lovosicích.
Co se od Vás bude očekávat?

  • Základní diagnostika řídicích systémů PLC a DCS
  • Diagnostika polní instrumentace
  • Zajištění servisu řídicích systémů HW/SW typu PLC a DCS
  • Koordinace aktivit a zakázek, řízení projektů (u menších zakázek)
  • Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli
  • Asistence při oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií
  • Úprava projektové dokumentace
  • Fakturační činnost spojená se servisními úkony

Požadujeme

Co byste měli splňovat?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. – § 8b (případně § 6 a 4 roky praxe)
  • Koordinační schopnosti
  • Základní znalost programování PLC/SCADA (Siemens), DCS výhodou
  • Znalost průmyslových komunikací (Profibus, Profinet, HART)
  • Znalost čtení elektro a MaR technické dokumentace
  • Celkový přehled v oblasti měřící a regulační techniky
  • Základní znalosti AutoCAD
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

Benefity: * roční výkonové prémie (Vánoční prémie) – 100% jednoho měsíčního platu * každoroční navyšování mezd * 25 dní dovolené * Pružná pracovní doba * příspěvek zaměstnavatele na stravování * příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění * notebook, případně mobilní telefon * sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky * poukázky Ticket Multi * věrnostní odměny * náhradní volno za přesčasy nebo jejich proplacení * dárkové poukázky * bonusy za doporučení nového zaměstnance * program školení – soft/hard skills; online vzdělávání * příležitost pracovat na projektech v zahraničí * profesní a kariérní růst * jazykové kurzy * občerstvení na pracovišti * akce pro zaměstnance (vánoční večírek, teambuilding apod.) * přátelský a mladý kolektiv Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie