Typ nabídky

Minimální mzda

Technik, dobré pracovní podmínky

referenční číslo: 53009 | aktuálnost: 14.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní firmy v Kroměříži (zakázková výroba) zabývající se výrobou hydrauliky, pneu a těsnění, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik.
technické poradenství pro zákazníky obsluha zákazníků v prodejně Parkerstore jednání se zákazníky a tvorba nabídek jednání s dodavateli a tvorba poptávek práce s interním informačním systémem dodržování obecných firemních standardů, ISO procesů a bezpečnostních směrnic spolupráce s ostatními členy našeho týmu

Požadujeme

minimálně SŠ vzdělání ideálně v oboru strojním nebo elektro, ŘP sk. B komunikativnost, vstřícnost a příjemné vystupování samostatnost při řešení problémů ochota a schopnost soustavného vzdělávání schopnost komunikovat a spolupracovat s kolegy, zákazníky a dodavateli při řešení problémů orientace na výkon a kvalitu práce znalost práce s PC znalost a praxe v oboru hydrauliky, pneumatiky a těsnění znalost anglického či německého jazyka

Nabízíme

odpovídající platové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy firemní i externí vzdělávání a školení profesní růst, školení 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování 100,-Kč / den plně hrazený zaměstnavatelem (stravenková platební karta) poukázky do vybraných obchodů v hodnotě 3000,-Kč / rok příspěvek na dovolenou až 6500,-Kč / rok příspěvek k životnímu a pracovnímu jubileu, příspěvek u příležitosti narození dítěte výhodný firemní mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Obchod, prodej, nákup