Typ nabídky

Minimální mzda

Technik/-čka BOZP

referenční číslo: 53271 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zaměstnání nebo uvažujete o změně a máte praxi v oblasti BOZP a PO? Máte zájem pracovat ve společnosti, která se zabývá strojírenstvím a jejíž firemní hodnoty se opírají o kvalitu, preciznost a inovace? Chtěli byste se dozvědět více? Dejte nám o sobě vědět. Práce je v přátelském a podporujícím prostředí, kde každý má svůj význam. Navíc pracujeme s moderními stroji.
· vedení dokumentace procesu řízení a managementu rizik BOZP a PO · ověření nastaveného vnitropodnikového systému řízení rizik BOZP a PO · kontrola bezpečnosti práce a provozu · pravidelná aktualizace registru rizik BOZP a PO · organizace vstupních a periodických školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO · dohled nad plněním interních předpisů · tvorba a inovace opatření vedoucích ke zlepšení podmínek práce · řešení agendy pracovních úrazů a jejich prevence · zpracování požadované dokumentace, tvorba směrnic

Požadujeme

praxi v oblasti BOZP a PO výhodou znalosti legislativy a předpisů týkajících se BOZP, PO a ŽP min. středoškolské vzdělání aktivní řidič, řidičský průkaz sk. B. schopnost adekvátně rychle reagovat na vzniklé situace organizační a komunikační schopnosti na dobré úrovni, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

stabilní zaměstnání v prosperující společnosti v lokalitě Praha 5 motivující platové ohodnocení práci v přátelském a podporujícím prostředí, kde každý má svůj význam komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů: Multisport karta roční odměny, 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha