Typ nabídky

Minimální mzda

Technik BOZP senior (35 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 26802 | aktuálnost: 12.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s prací Bezpečnostního technika ve výrobní společnosti? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete se podílet na projektech mezinárodní výrobní společnosti a hledáte uplatnění v kraji Vysočina?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNIK BOZP SENIOR (35 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Zavádění programů prevence úrazů nebo poškození zdraví
  • Zpracování postupů pro zajištění bezpečnosti práce
  • Dohled nad dodržováním zdravotních a bezpečnostních norem
  • Sledování dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví
  • Doporučování opatření, která povedou ke zlepšení

Požadujeme

  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici ideálně ve výrobní společnosti
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v oblasti BOZP i PO
  • Znalost příslušných předpisů s nakládáním s chemickými látkami včetně odpadů, ovzduší a vod
  • ISO 45001, znalost legislativy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • 5. týdnů dovolené
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Příspěvky na PP a ŽP
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Žďársko

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Bezpečnost, ostraha, Strojírenství