Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik BOZP a ŽP ve výrobě

referenční číslo: 54549 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenosti s koordinací veškerých opatření, která se týkají bezpěčnosti práce a ochrany ŽP na pracovišti? Jedná se o nově otevřenou pozici přímo pod Plant manažerem. Pokud máte chuť se o pozici dozvědět více, pošlete nám svůj životopis.
organizace a zajišťování školení BOZP a ŽP ve výrobě provádění preventivních kontrol BOZP a ŽP na pracovišti odhalení potencionálních rizikových situací na pracovišti sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO proškolení nově nastupujících zaměstnanců - BOZP, PO připrava podkladů pro potřebná hlášení na státní orgán spolupráce při šetření pracovních úrazů, dohled nad užíváním ochranných pomůcek koordinace činností a komunikace s dodavateli ohledně odpadového hospodářství pravidelný reporting vedení systému environmentálního managementu (EMS) organizace pravidelných setkání s EMS týmem vedení dokumentace pravidelný reporting

Požadujeme

předchozí zkušenost na obdobné pozici zkušenost ideálně z výrobní společnosti komunikativní angličtina - reporting, pravidelné meetingy

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení mobilní telefon, notebook bonusy k výplatě příspěvek na dovolenou příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dojíždění do zaměstnání závodní stravování zdarma 25 dní dovolené jazykové kurzy a další vzdělávání firemní akce práce v mezinárodním prostředí pracovní smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 65 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)