Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29073100737 | aktuálnost: 27.04.2024

Koncept FAST s.r.o.

Technik

Upřesňující informace

Kontakt: Šichová Petra Bc., tel.: 353 301 218, e-mail: mzdy@konceptfast.cz
Do našeho týmu hledáme technika:
Náplň práce:
Správa a údržba zařízení pro automatizovaný sběr dat.
Odborné práce spojené se zaváděním dálkových odečtů.
Požadujeme:
Minimálně ÚSO s maturitou v technickém oboru - slaboproud, silnoproud, měření a regulace výhodou
Dobrou znalost práce na PC (MS Office).
Znalost operačního prostředí počítačů, manuální zručnost, řidičské oprávnění skupiny B.
Výhodou maturitní zkouška v oboru elektrotechnika, strojírenství, znalost AJ
Nástup: ihned
Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, samostatnou a odpovědnou práci, možnost profesního růstu a další vzdělávání v oboru, podpora kolegů, přátelský kolektiv, možnost zaměstnání na dobu neurčitou.
Stabilní zaměstnání společnosti.
Kontakt: e-mail: mzdy@konceptfast.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Krušnohorská 786, Ostrov, 36301

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita