Typ nabídky

Minimální mzda

Technický zástupce | stavebniny

referenční číslo: 53293 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pohybujete se v oblasti stavebních produktů, staveb a baví vás komunikace se zákazníky? Pokud ano a k tomu se domluvíte anglicky (B1-B2), máme pro vás tu pravou pozici! Čeká vás rozmanitá pracovní náplň, prima kolegové a atraktivní odměny.
poskytování technických informací zákazníkům příprava technické dokumentace a odborných textů správa produktového portfolia a dohled nad certifikacemi produktů komunikace s obchodním a marketingovým oddělením, jejich podpora z hlediska technického know-how komunikace s kolegy v zahraničí (nadřízený v zahraničí, využití AJ) reprezentace společnosti na veletrzích, odborných školeních, na VŠ

Požadujeme

stavební vzdělání AJ na komunikativní úrovni (B1-B2) praxe na podobné pozici proaktivita, zodpovědnost reprezentativní vystupování komunikační a prezentační dovednosti týmový duch

Nabízíme

atraktivní fixní mzda flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené příspěvek do Cafeterie příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění přátelský kolektiv možnost využití AJ, mezinárodní prostředí stabilita a dobré jméno na trhu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura