Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický specialista ve vývoji - praxe není nutností

referenční číslo: 53935 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent VŠ bakalářského nebo magisterského studia na fakultě strojní nebo elektro? Pokud máš technické smýšlení, tak je to pracovní příležitost pro tebe. Pokud máš zájem pracovat ve vývojovém oddělení, pošli nám svůj životopis.
spolupráce s vývojovým inženýringem při vývoji produktů techická podpora pro celé vývojové oddělení práce s technickou dokumentací zajištění podkladů produktu pro odeslání zákazníkovi kontrola předpisů a legislativy účast na pravidelných schůzkách s vývojovým oddělením spolupráce se všemi technickými odděleními podílení se na vývoji produktu

Požadujeme

bakalářské/magisterské vzdělání - strojírenství nebo elektro orientace v technické dokumentaci angličtina na úrovni B1- především písemná

Nabízíme

pravidelné každoroční navyšování mzdy náborový příspěvek docházkový bonus 5.000 Kč osobní ohodnocení 2 500 Kč (měsíčně) mesíční docházkový bonus v hodnotě 1500 kč 2x půlroční bonus = plná 13. mzda 14. mzda flexibilní pracovní doba možnost občasného HO 5 dní placeného volna 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní nebo životní pojištění dotované závodní stravování pitný režim na pracovišti zdarma jazykové kurzy a vzdělávací kurzy v pracovní době zvýhodněný mobilní tarif Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (6000 Kč /rok)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl