Typ nabídky

Minimální mzda

Technický specialista s obchodním duchem pro Moravu

referenční číslo: 1638243475 | aktuálnost: 07.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, českou společnost, která je součástí evropské skupiny, zabývající se problematikou komplexního řešení nakládání s dešťovými vodami, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Technický specialista s obchodním duchem pro Moravu.

Jsi komunikativní a technicky orientovaný člověk? Baví tě komunikace s lidmi a stavební výkresy ti nejsou cizí? Pak hledáme právě tebe!

Náplň práce:

  • Komunikace převážně s projekčními kancelářemi po celé Moravě
  • Řešení technicko-obchodních projektů a jejich koordinaci s kolegy
  • Zpracování projektů a cenových nabídek

Co od tebe očekáváme:

  • VŠ vzdělání technického zaměření (min. Bc. titul) - budeš jej potřebovat při jednání a řešení stavebních projektů
  • Schopnost číst stavební výkresy
  • Komunikativní schopnosti – jsi schopný jednat na profesní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B – využiješ jej na cestách za projektanty po Moravě
  • Samostatný přístup k práci a chuť pracovat v týmu
  • Tvořivost, abys mohl/a s projektantem najít to správné řešení a dokázal/a projekt dotáhnout do konce

Co ti můžeme nabídnout:

  • Práci v neustále se rozvíjející úspěšné a stabilní české firmě
  • Přátelský kolektiv – všichni si tykáme
  • Motivující finanční ohodnocení /základ + bonusy za plnění
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravné
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Služební automobil a telefon i k soukromým účelům
  • Příležitost profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí v krásných prostorách prvorepublikové vily – Brno – Stránice
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: account manager, obchodní zástupce, key account manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday