Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický specialista - telekomunikace, dopravné #9OdmU

referenční číslo: 663383e0e772a74d0ba755cf | aktuálnost: 17.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Baví tě komunikace se zákazníky, jsi technicky zaměřený/á a zajímá tě oblast telekomunikací? Chtěl/a bys pracovat v mladém přátelském kolektivu rodinné firmy, kde se dá na všem domluvit? Pak se nám ozvi, hledáme kolegu na pozici Technického specialisty péče o zákazníky! Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení dle domluvy a zkušeností, možnost příspěvků na dojíždění, smlouvu na dobu neurčitou a další bonusy! Praxe není nutná, vše tě rádi naučíme v rámci důkladného školícího programu!
A co bude tvým úkolem?
- Technická podpora prodeje - telefonická, popř. osobní konzultace s odběrateli
- Navrhování technických variant
- Tvorba nabídek včetně následné konzultace s klienty
- Telefonický a emailový kontakt s odběrateli i dodavateli
- Testování novinek
- Občasná služební cesta (minimálně, spíše jen v rámci zaškolování)

Požadujeme

- Technické zaměření (alespoň okrajová orientace v oblasti EZS, EPS, CCTV, LAN)
- Dobrá znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- Loajalitu a chuť se zdokonalovat
- Spolehlivost, samostatnost, přesnost, zodpovědnost
- Příjemné vystupování

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a domluvy
- Pevné i motivační odměny odvíjející se od pracovního výkonu a obratu firmy
- Možnost příspěvků na dojíždění
- Volné víkendy
- Smlouva na dobu neurčitou
- V případě potřeby možnost občasného HO dle domluvy
- Možnost nákupu firemních produktů za výhodné ceny
- Prac. dobu 7:30 - 16 h (po-pá)
- 3 dny Sickdays
- Příležitost pro osobní rozvoj
- Práci v čistém prostředí kanceláře
- Služební telefon, notebook
- Odborné zaškolení
- Příležitost naučit se nové věci
- Příjemné a přátelské pracovní prostředí

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Telekomunikace, Energetika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Oblíbené nabídky (64)