Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický specialista/obchodník-zemědělství

referenční číslo: 49649 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti zemědělství a můžete nabídnout i z této oblasti jakoukoliv praxi?
Máte dobré komunikační a vyjednávací schopnosti?

Pošlete mi Váš životopis k posouzení!

Pro klienta v Jihočeském kraji hledáme novou pracovní posilu na pozici:

TECHNICKÝ SPECIALISTA/OBCHODNÍK-ZEMĚDĚLSTVÍ

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení obchodních jednání
  • Zpracování obchodních návrhů, investic
  • Prezentace společnosti na výstavách, atp.

Požadujeme

  • Vzdělání zemědělského nebo technického oboru
  • Zkušenosti v obchodní sféře - schopnost samostatně vést obchodní jednání
  • Technické myšlení
  • Tah na branku, komunikativní a prezentační schopnosti
  • ŘP sk B - ochotu pravidelně cestovat

Nabízíme

  • Služební automobil
  • Zaměstnanecké bonusy
  • Osobní rozvoj a vzdělávání
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Strakonicko

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví