Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický školitel - nástup až 80 000 Kč

referenční číslo: 54016 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, strojírenskou výrobní společnost, nyní hledáme zkušeného Školitele servisních techniků. Pojďtě předávat Vaše technické znalosti dále. Pokud vás baví vedení školení a vzdělávání pracovníků, neváhejte zaslat Váš životopis.
vypracování plánu školení na příslušný rok příprava konkrétních školení a školících materiálů školení a podopora techniků komunikace a spolupráce se školícím centrem v zahraničí (nutná znalost angličtiny)

Požadujeme

elektrotechnické vzdělání vyhláška 50 §5 minimálně dobrá znalost angličtiny prezentační a komunikační dovednosti dobrá znalost MS Office

Nabízíme

mzda 60-80 000 Kč nástup bonusy ke mzdě služební automobil týden dovolené navíc příspěvek na stravování penzijní připojištění další rozvoj a vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika