Typ nabídky

Minimální mzda

Technický referent | jihlava

referenční číslo: 6-1-396849 | aktuálnost: 10.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš technické vzdělání a nebojíš se mluvit s lidmi, řešit problematické situace a angličtina ti nedělá problém?
Skvěle!

Tak právě pro tebe tu máme nabídku práce ve skvělém týmu na pozici TECHNICKÝ REFERENT.

Tvým úkolem bude:
- řešit problémy kvality nakupovaných dílů
- technické reklamace s dodavateli
- organizovat interní opatření v závodě pro zajištění kvality nakupovaných dílů
- komunikovat s dodavateli a ostatními závody ve věci kvality
- spolupracovat při vstupní kontrole a uvolňování nakupovaných dílů
- připravovat a vést technické jednání v závodě s externími i interními partnery

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ strojírenského nebo technického směru
- Aktivně znát anglický nebo německý jazyk je podmínkou
- Orientovat se ve strojírenské problematice
- Analyticky a systematicky přemýšlet a být schopný řešit problémy
- Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- nástupní odměnu ve výši 70 000 Kč brutto
- možnost využívat Home office
- prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
- příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)
- dotované závodní stravování (menu od 15 Kč), výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jihlava, Jihlava,

Region: Kraj Vysočina, Česká republika

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy